Založ si blog

Keď sa prieskum spokojnosti vymkne spod kontroly . .. .

Včera som dostal od môjho poskytovateľa TElefónnych, INternetových a TElevíznych služieb meil, že ako som spokojný s nimi. S ich službami. To sa nemali pýtať.

Napísal som na rovinu – že ľutujem deň, keď som ku nim (- ku TEINTE) prešiel. A tak som v meilovej odpovedi uviedol –  Hodnotenie NULA bodov a na otázku, že či by som odporúčal niekomu túto spoločnosť som odpovedal – Určite NIE!

Dnes mi telefonovali – údajne sa chceli dozvedieť dôvod mojej nespokojnosti.

A tak som to na ich vlastnú žiadosť trochu rozviedol. Bola to ozaj chyba prejsť ku vám. Napríklad 7-denný archív televízie je inde súčasť ceny balíčka programov. Chceš sledovať programy spätne cez TEINTE  ?- Priplať si!

Čo ma ale najviac podráždilo – ( a nebolo to teraz  –  v čase vianočných reklám o úzkych slipoch a spermiách, ale podstatne skôr, keď som reálne zistil ako to s TEINTE funguje ) – že program , ktorý je….veľmi slušne povedané – určený mužom, ktorý majú radi mužov – súčasť NORMÁLNEHO balíka NORMÁLNYCH programov. To je fakt nonsens!

U inej konkurencie je tento kanál úplne samostatný a kto má na také veci chuť- Nech sa páči! – Môže si ho zaplatiť!

Ale PREČO je takéto niečo podsúvané ľuďom, ktorí o to nemajú záujem? Zvláštna politika firmy….

Žeby niekto v zákulisí dúfal, že sa také praktiky zapáčia aj deväťdesiatšesť percentným? Že ktosi dostane také chúťky? Snaha ako navýšiť štyri percentá populácie….

Pri objasňovaní tohto môjho dôvodu nespokojnosti som začul v telefóne v pozadí – poriadny smiech. Rehot. Niekomu v TEINTE to bolo smiešne.

Tak vám je to tam ešte aj do smiechu?! – okomentoval som – Skôr je to vaše snaženie na zaplakanie.

„To kolegyňa vedľa mňa má na dráte iného zákazníka…“ – habkala prieskumáčka v telefóne. Neklamný rozhovor o spokojnosti, či lepšie povedané nespokojnosti som ukončil tým, že budem sa snažiť dať dokopy peniaze a čím skôr – radšej zaplatím  zmluvnú pokutu, ako ešte jeden rok podporovať takúto zvláštnu firmu….

Z dôvodu zlepšovania služieb bol ich telefonát nahrávaný … Tak teraz si počkám, že kedy a ako sa zlepšia ich služby 🙂

* * * * *

Ak by sme už spolu neboli – Tak Vám prajem šťastné a veselé a v novom roku veľa spokojnosti, či už  s „teintými“, alebo aj bez nich. (je tu slovenská vianočná pesnička , ktorú v našich médiách  z pochopiteľných príčin počuť nemôžete. Nie je trendy. Nespieva sa tu nič o slipoch ani o spermiách…a tak)


Život v bublinách, „aneb“ Čo nám to pripomenula smrť v Prahe

22.12.2023

„Čo nám to pripomenula smrť v Prahe“-? pýta sa dnes jeden z mnohých titulkov denníkov…. Neviem ako Vám, ale mne pripomenula hlavne to, že uplynulých viac než 30 rokov sme sa odučili žiť v jednej spoločnej bubline. Nemyslím teraz na spolužitie Čechov a Slovákov v jednom štáte – to len aby som nebol hneď v úvode nesprávne pochopený. V osemdesiatom [...]

Ide o veľa!

27.09.2023

V týchto voľbách – tak ako vo všetkých predošlých – ide o veľa. Zhodujú sa na tom všetci zástupcovia všetkých strán z celého spektra. Je komické, že na niečom sa dokážu takto pekne zhodnúť. Všetci. Ľavičiari, pravičiari, demokrati sociálni aj kresťanskí, liberáli, ba aj progresívci. A čuduj sa svete aj tí ktorých tu označujú za fašistov hovoria, že ide o [...]

Čas kolobehu svíň

06.09.2023

Zrejme si ešte pamätáte zo školy pojem „kolobeh vody v prírode“. Tento stály obeh vody na Zemi, funguje od nepamäti vďaka slnečnému žiareniu a gravitácii Zeme . Vodu máme na zemskom povrchu – rieky, jazerá, moria a oceány, pod povrchom zeme – podzemné vody a tiež v atmosfére v podobe vodných pár. Voda vo svojom kolobehu v prírode mení svoje skupenstvo od [...]

Jozef Ráž ml.

Rezort dopravy chce novelou zákona prinútiť Bratislavu, aby zrušila cyklopruh na Vajanského nábreží, tvrdí Vallo

01.03.2024 16:04

Novinkou sú aj podľa primátora Bratislavy astronomické pokuty za nesplnenie nariadenia ministerstva dopravy.

Robert Fico / Tomáš Taraba /

Taraba navštívil Afriku. Envirominister vyrokoval s Keňou a Rwandou dohodu o vojenskej spolupráci

01.03.2024 15:35

S predstaviteľmi Keňe a Rwandy minister podľa vlastných slov vyrokoval aj dohodu o kybernetickej bezpečnosti.

matovič

Odvolací súd potvrdil, že Matovič sa nesmie vyjadrovať urážlivo o Haščákovi

01.03.2024 15:19

Expremiér tiež musí vymazať zo svojich profilov na sociálnych sieťach desiatky príspevkov a videí, ktoré takéto výroky obsahujú.

SR Poprad nemocnica búranie Dolinková POX

V popradskej nemocnici začali s obnovou za 42 miliónov eur

01.03.2024 15:01

Riaditeľ Stanislav Kandrik uviedol, že rekonštrukcia sa dotkne aj ôsmich poschodí a centrálnej kotolne, ktorá bola v havarijnom stave.