Založ si blog

Keď sa prieskum spokojnosti vymkne spod kontroly . .. .

Včera som dostal od môjho poskytovateľa TElefónnych, INternetových a TElevíznych služieb meil, že ako som spokojný s nimi. S ich službami. To sa nemali pýtať.

Napísal som na rovinu – že ľutujem deň, keď som ku nim (- ku TEINTE) prešiel. A tak som v meilovej odpovedi uviedol –  Hodnotenie NULA bodov a na otázku, že či by som odporúčal niekomu túto spoločnosť som odpovedal – Určite NIE!

Dnes mi telefonovali – údajne sa chceli dozvedieť dôvod mojej nespokojnosti.

A tak som to na ich vlastnú žiadosť trochu rozviedol. Bola to ozaj chyba prejsť ku vám. Napríklad 7-denný archív televízie je inde súčasť ceny balíčka programov. Chceš sledovať programy spätne cez TEINTE  ?- Priplať si!

Čo ma ale najviac podráždilo – ( a nebolo to teraz  –  v čase vianočných reklám o úzkych slipoch a spermiách, ale podstatne skôr, keď som reálne zistil ako to s TEINTE funguje ) – že program , ktorý je….veľmi slušne povedané – určený mužom, ktorý majú radi mužov – súčasť NORMÁLNEHO balíka NORMÁLNYCH programov. To je fakt nonsens!

U inej konkurencie je tento kanál úplne samostatný a kto má na také veci chuť- Nech sa páči! – Môže si ho zaplatiť!

Ale PREČO je takéto niečo podsúvané ľuďom, ktorí o to nemajú záujem? Zvláštna politika firmy….

Žeby niekto v zákulisí dúfal, že sa také praktiky zapáčia aj deväťdesiatšesť percentným? Že ktosi dostane také chúťky? Snaha ako navýšiť štyri percentá populácie….

Pri objasňovaní tohto môjho dôvodu nespokojnosti som začul v telefóne v pozadí – poriadny smiech. Rehot. Niekomu v TEINTE to bolo smiešne.

Tak vám je to tam ešte aj do smiechu?! – okomentoval som – Skôr je to vaše snaženie na zaplakanie.

„To kolegyňa vedľa mňa má na dráte iného zákazníka…“ – habkala prieskumáčka v telefóne. Neklamný rozhovor o spokojnosti, či lepšie povedané nespokojnosti som ukončil tým, že budem sa snažiť dať dokopy peniaze a čím skôr – radšej zaplatím  zmluvnú pokutu, ako ešte jeden rok podporovať takúto zvláštnu firmu….

Z dôvodu zlepšovania služieb bol ich telefonát nahrávaný … Tak teraz si počkám, že kedy a ako sa zlepšia ich služby 🙂

* * * * *

Ak by sme už spolu neboli – Tak Vám prajem šťastné a veselé a v novom roku veľa spokojnosti, či už  s „teintými“, alebo aj bez nich. (je tu slovenská vianočná pesnička , ktorú v našich médiách  z pochopiteľných príčin počuť nemôžete. Nie je trendy. Nespieva sa tu nič o slipoch ani o spermiách…a tak)


Kade chodím tade pijem. .. .“aneb“ Blues o opilcovi

22.07.2024

Kade chodím, tade pijem – to isto pozná každý (nielen roduverný Slovák). Pesnička, ktorá v dobrej partii a v dobrej nálade určite vždy príde na rad. Ale tieto slová „kade chodím, tade pijem“ sú často životným mottom mnohých „stratených existencií“, ktorí sa viac- či menej úspešne veselo prepíjajú životom. Verím tomu, že každý z vás [...]

Upokojí a vylieči magnézium tento chorý svet?

02.07.2024

Toľko rozvrátených rodín, zdevastovaných charakterov, stratených existencií….Toľko psychicky narušených, drogovo závislých, asociálov, žobrákov, k.riev… A na druhej strane toľko bohorovných, ktorí sú schopní všetkého a aj všetko môžu. To sme tu nemali v časoch, keď nám komunisti bránili chodiť do kostolov. A kde sú teraz všetci tí morálne založení [...]

TELEGRAM. Pieseň o tom ako veľmi svetu chýba láska.

21.06.2024

Začiatkom osemdesiatych rokoch minulého storočia skupina Elán vyhlásila celoštátne pátranie po Láske.Ľuďom Láska veľmi chýbala. Hľadali ju veľmi dlho, kade-tade, v parčíkoch a kluboch, mäsiarky aj vedci. Dokonca aj chlapci z piatej bé sa zapojili do pátrania. Celý národ sa zmobilizoval a pátracia akcia, vďaka tomu dopadla úspešne. Dnes svet o kus pokročil. Láska [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 22:50

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.