Aj vy potrebujete zhodiť?
10. októbra 2010 19:55,
Prečítané 1 978x,
jogo64,
K VECI OD VECI
Mám nadváhu a potreboval by som zhodiť.
V časoch keď som to až tak naliehavo nepotreboval bolo vždy naporúdzi dostatok kamarátov ale aj chuti vyraziť kdesi do hôr a zhodiť nejaké deko.
Dnes už hory, kamaráti a ja nejdú tak ruka v ruke ako prv.
Aj keď z času na čas sa objaví sparingpartner, ochotný zhodiť kohokoľvek a kdekoľvek.
A že netreba pritom ani liezť na hory…

02.06.2026
Pamätáte si ešte časy, keď obecný rozhlas mal hlas? Taký ten skutočný. Ľudský. Trochu zachrípnutý, niekedy ufrflaný, inokedy usmievavý… ale náš.Miestny. Dnes už v mnohých dedinách oznamy číta umelá inteligencia. Veľmi čudný, neprirodzený hlas bez emócie. Raz melie ako po troch kávach, inokedy zas spomaľuje slová tak, že človek rozmýšľa, či sa nepokazil [...]
22.05.2026
Jedny dvere sa ráno otvárajú vždy skôr než ostatné. Ticho, opatrne, aby sa nik nezobudil. Najprv zaštrngá hrnček, potom voda v kanvici, a niekde medzi vôňou čaju, chleba a prvým svetlom nového dňa stojí mama. Človek je ešte dieťa, schovaný pod perinou, a má pocit, že rána vznikajú samé od seba. Že chlieb je vždy na stole, čaj vždy teplý a čisté tričko sa akosi [...]
01.05.2026
Napísal som pieseň. Protest song. Pieseň venovanú Sviatku práce. Možno bude táto pieseň pre niekoho horkou pilulkou. Nevznikla však ako oslava minulého režimu, ani ako propaganda. Je to skôr zamyslenie nad tým, akú hodnotu má dnes poctivá ľudská práca. Žijeme v dobe, keď sa často viac obdivuje lacná sláva, prázdna popularita a hlučný svet sociálnych sietí, zatiaľ čo [...]
Jogo, keby sa tak iné veci dali zhodiť,... ...
sa smejem, pekny prispevok. Ale hory ...
poďme radšej na tie hory. žijeme ...
Celá debata | RSS tejto debaty